Toplam Yükleme : 10.657.387

Clive Barker’s Undying Türkçe Yama

Clive Barker’s Undying Tür Resmi
  • Boyutu:61368 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:02.12.2014
  • Bu Hafta: 101
  • Toplam:123
%100 İndirin
Aciklama:
Üreticinin Açıklaması: – Oyunun %100 kısmı Türkçe’ye çevirilmiştir.
– Hatta orijinal oyunda ara videolarda bulunmayan altyazılara bile oyunun kodlaması değiştirilerek Türkçe altyazı eklenmiştir.
– Ana menü kodlaması grafiklerden oluştuğu için orijinal halde bırakılmıştır.
– Nesne ve büyü isimlerinin bir kısmı anlamı bozmayacak şekilde anlaşılır olması maksadıyla Türkçe’ye çevirildi.
– Senaryoyu tam olarak anlayabilmek ve oyundan zevk alabilmek için “Clive Barker’s Undying – Türkçe Kılavuz.pdf” dosyasını özellikle incelemenizi ve oyun esnasında çıkan günlük girdilerini dikkatle okumanızı öneririz.
Oyun sektörünün gelmiş geçmiş en iyi korku oyunları sıralamasında en üst sıralarda kendine yer edinmiş bu oyunu Türkçe olarak oynamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Clive Barker’s Undying 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Clive Barker’s Undying 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Clive Barker’s Undying Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.