Toplam Yükleme : 10.660.989

Mass Effect 3 Türkçe Yama

Mass Effect 3 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:5349 Kb.
  • Üretici:OyunCeviri
  • Tarih:25.03.2015
  • Bu Hafta:
  • Toplam:333
%70 İndirin
Aciklama:
Efsane firma Bioware’in efsane serisinin 3. Oyununun Türkçe yamasının 1. Versiyonunu sonunda çıktı. Üstelik sürpriz bonus olarak size DLC paketi de sunuyoruz. J Paket şu DLC’leri içeriyor: (Alternate Pack, Genesis 2, Extended Cut (Tabii ki de :D), Firefight, Groundside Resistance, Online Pass, Content Patch DLC 2 Module) Büyük DLC’ler (Leviathan, Omega, From Ashes, Citadel) ya bir sonraki versiyonla ya da ondan sonra ya topluca ya da tek tek gelecekler.

Şu anda yama da hâlâ eksikler mevcut fakat kısa sürede tamamlanacak 2. Versiyona her şey çözülmüş olacak. Eksiklerin nedenlerini aşağıdaki maddelerde açıkladım.

(1. / işaretli satırlar iki olasılık olduğu için yazıldı. 2. versiyonda düzeltilecek.

Oyunu etkilemeyecek düzeyde ufak imla hataları kalmıştır. Özellikle metinlerde. 2. versiyonda düzeltilecek.
Bazı gezegen, kodeks, diyalog ve yetenek açıklaması çevirilerinde eksikler var. Dosyanın içindeki eşli metinlerden dolayı olduğunu fark ettik. 2. versiyonda düzelecek.
Bazı terimlerde uyumsuzluk tespit ettik. Terim bir yerde farklıyken diğer yerde farklı. 2. versiyonda düzeltilecek.)


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Mass Effect 3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Mass Effect 3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Mass Effect 3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.