Toplam Yükleme : 10.654.580

Magic Tweak 2.50

  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:Mehmet Akif Köseoğlu
  • Tarih:16.07.2003
  • Bu Hafta: 39
  • Toplam:1.683
%100 İndirin
Aciklama:
Program Mükemmel Bir Windows Düzenleme Aracı. Windows işletim Sisteminizdeki Gizli Kalmış Tüm Ince Ayarlarınızı Bu Programla Çok Kolay Bir şekilde Yapacaksınız.Programın içinde Masa Üstü Düzenleme Araçlarından Internet Explorer'in En Ince Ayarlarına Kadar 150.Tane Ayar Bulacaksınız. Bu Ayarlarla Hem Sisteminizin Daha Hızlı ve Kullanışlı Hale Getirecek Hemde Başkalarıyla Ortak Kullandığınız Bilgisayarınıza Başkalarına Yönelik Bir Sürü Sınırlandırmalar Getirecek Özellikler Kazandıracaksınız.Masaüstündeki, Başlat Menüdeki, Yada Tüm Program Klasörlerinize Bile Farklı ikonlar Koyarak Bilgisayarınıza Farklı Görüntüler Kazandırıp Monoton Bir Bilgisayar Kullanııcısı Olmaktan Kurtulun.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Magic Tweak 2.50'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Magic Tweak 2.50 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Magic Tweak 2.50 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.