Toplam Yükleme : 10.660.877

IZArc Türkçe Dil Desteği 3.3.1

  • Boyutu:10 Kb.
  • Üretici:Izarc
  • Tarih:18.07.2003
  • Bu Hafta: 45
  • Toplam:2.019
%100 İndirin
Aciklama:
IZArc tamamıyla ücretsiz (Freeware) bir dosya sıkıştırma ve açma yazılımıdır. IZArc için Winzip'in kabusu diyebiliriz (winzip ve winrar paralı ama bu ücretsiz ve onlardan 3 kat daha fazla yetenekli) ,çünkü IZArc 39 değişik sıkıştırma formatını full desteklemektedir ve zip şifrelerini kırabilme modülüde olmak üzere bir çok fonksiyona sahiptir. Kullanmanızda hiçbir kısıtlama, engelleme yoktur. Herhangi bir ajan yazılım,trojan,reklam içermemektedir. Herhangi bir lisans işlemi yoktur. Dilediğiniz sürece dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. IZArc'ın çıkan en son sürümü 3.3.1 için hazırladığım Türkçe Dil eki IZArc'ın bir sonraki versiyonlarınada eklenecektir. Ama şimdiden Türkçe Dil eki dosyasına sahip olmak isteyenler buradan dosyaya sahip olabilirler ve IZArc'ı tamamıyla % 100 Türkçe olarak kullanabilirler. IZArc ayrıca skin (arayüz) modülleride kullanabilmektedir , bu sayede IZArc'ın görünümünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. IZArc ile sıkıştırılmış dosyalarınızı açmadan da o dosyalara virüs taraması yapabilirsiniz. IZArc ile isterseniz kendi kendine açılabilen (.EXE) uzantılı sıkıştırılmış arşivlerde yaratalabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde IZArc Dil Desteği 3.3.1'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce IZArc Dil Desteği 3.3.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra IZArc Dil Desteği 3.3.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.