Toplam Yükleme : 10.657.629

Partition Magic 8.0 Türkçe

  • Boyutu:15299 Kb.
  • Üretici:Galipabi Forum
  • Tarih:05.02.2006
  • Bu Hafta: 152
  • Toplam:92.563
%100 İndirin
Aciklama:
PartitionMagic programının Türkçesidir. Yama olmayıp tek başına çalışabilmektedir. 52 günlük yorucu bir çalismanin sonucunda program çevirlmiştir. Gforum TR Grup üyeleri olarak kullaniminiza sunmus bulunmaktan büyük onur duymaktayiz. Programimiz Windows 95/98/2000 ve Xp sürümlerinde denenmis; hiçbir hataya rastlanmamistir, her türlü güvenlik ve virüs kontrolü yapildiktan sonra bilgisayariniza indirmeniz için hizmetinize sunulmustur.
PartitionMagic, sabit diskinizi istediginiz kadar parçalar bölmenize yarayan muhtesem bir program. PartitionMagic birden fazla isletim sistemi kullananlar için enteresan olmaktan öte. Bu günkü sabit diskleri ve kapasitelerini göz önüne aldigimizda disklerde birden fazla bölümün olmasi gayet mantikli gözüküyor, bu sayede olasi bir sistem çökmesinde önemli dosyalarinizi baska bir bölümde tutarak korumus oluyorsunuz. PartitionMagic’in yaptigi kolay ve fonksiyonlu bölümlemesinden çekinmeyin ancak genede çok önemli dosyalarinizi yedeklemenizi öneririz.
Link Güncellendi.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Partition Magic 8.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Partition Magic 8.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Partition Magic 8.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.