Toplam Yükleme : 10.664.706

AlbumWeb Home Edition

  • Boyutu:79 Kb.
  • Üretici:Photo Actions
  • Tarih:27.08.2003
  • Bu Hafta: 39
  • Toplam:1.397
%100 İndirin
Aciklama:
AlbumWeb Türkçe Yama programını çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda orjinal AlbumWeb programının olması gerekmektedir. Fotoğraflarınızı ister webde ister pc'nizde yayınlamak isterseniz, AlbumWeb ile bunu kolayca yapabilirsiniz. AlbumWeb ile hazırlayacağınız resim albümlerinizi program içerisinde gelen ve içinde 200'den fazla seçeneği ile size tam kontrol veren sihirbazı sayesinde sadece fareniz ile harikalar yaratabilirsiniz. Bu program ile HTML sayfası şeklinde, resimlerinizi hem orjinal büyüklükte hem de küçük resim (thumbnail) olarak koyabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde AlbumWeb Home Edition'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce AlbumWeb Home Edition 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra AlbumWeb Home Edition Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.