Toplam Yükleme : 10.709.623

Windows Hide Master 1.60

  • Boyutu:19 Kb.
  • Üretici:Levent Sabah
  • Tarih:08.09.2003
  • Bu Hafta: 76
  • Toplam:1.824
%100 İndirin
Aciklama:
bÜreticiden:/b Windows Hide Master 1.60 programının Türkçe Çevirisini yaptım. Artık program Türkçemizi de destekliyor. Bilgisayarınızda çok önemli veya çok gizli bir iş yapıyorsunuz, kimsenin görmemesi lazım, çok önemli bir yerdesiniz...TAK kapı açılıyor! Eyvah Anneniz! -Oğlum hani sen ders çalışıyordun bilgisayarda, bu ne Bundan sonra kurtulmak senin yalan atabilme kabiliyetine kalmış... Windows Hide Master programı sizi bu zor durumdan kurtarmak için tasarlanmış. Tek bir mouse tıklaması veya kendinizin belirleyeceği bir tuş kombinasyonu ile çalıştığınız herhangi bir Windows penceresini gizleyebilirsiniz ve siz geri getirenceye kadar onu hiçbir Allahın Kulu bulamaz. Programda ki gerekli ayarlamaları özelleştirin ve yakalanma riski olmadan işinize devam edin.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Windows Hide Master 1.60 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Windows Hide Master 1.60 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Windows Hide Master 1.60 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.