The Humankind Odyssey Ps4 Türkçe Yama

Ancestors: The Humankind Odyssey PS4 Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Ancestors: The Humankind Odyssey PS4 Türkçe Yama

Ancestors: The Humankind Odyssey için hazırlanmış olan Playstation 4 için Türkçe Yama.  Ancestors: The Humankind Odyssey, Panache Digital Games tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanan bir hayatta kalma oyunudur.

The Humankind Odyssey 2

The Humankind Odyssey 2

Ancestors: The Humankind Odyssey Konusu

Tüm zamanların en muazzam serüvenine, insanlığın evrim yolculuğuna katıl. 10 milyon yıl öncesinin Afrika’sını keşfederken kabileni evrilerek yeni bir kuşağın yolunu aç.

Ancestors: The Humankind Odyssey, etrafını keşfederek, kabileni genişletip evrilterek yeni bir kuşağın yolunu açmaya çalıştığın heyecan yüklü yepyeni bir üçüncü şahıs açık dünya hayatta kalma oyunu. Assassin’s Creed‘in yapımcılarından.

Uyumlu Versiyon: Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05, 6.72 ve 7.02 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Türkçe yama sadece duplex sürümü ile uyumludur.

The Humankind Odyssey3

The Humankind Odyssey3

Kurulum:

Sadece ana oyunu indiriniz. Update dosyasını indirmeyiniz :) Update dosyasını oyunun üzerine kurarsanız, türkçe yama otomatik olarak devre dışı kalacaktır. Malum, ps4 sistemde sadece bir update dosyası tutuyor :) Yama sadece ana oyuna göre düzenlenmiştir.

Türkçe Çeviri Ekibi:

Apex Çeviri Ekibi

TOOL
ALUIGI
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
THE DARKNESS

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS
MERKINTR

 

Ancestors: The Humankind Odyssey PS4 Türkçe Yama BENZER İÇERİKLER
Ancestors: The Humankind Odyssey PS4 Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR