Yandex
e
sv
Assassins-creed-ezio-collection-cover

Assassins Creed Ezio Collection PS4 Türkçe Yama

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiAnimus Projesi
  • İşletim Sistemi Playstation 4

Assassins Creed Ezio Collection PS4 Türkçe Yama

Assassins Creed Ezio Collection PS4 için hazırlanmış Türkçe Yama.  Bu Türkçe Yama pc için üretilen dosyaların PS4’e uyarlanması sonucu hazırlanmıştır.

Türkçe Yamayı tek link olarak, reklamsız beklemeden indirebilirsiniz.

Assassins-creed-the-ezio-collection

Assassins-Creed-The-Ezio-Collection

 

Assassins Creed Ezio Collection Hakkında

Assassin’s Creed: Ezio Collection – Bir Efsane Yeniden Canlanıyor

Assassin’s Creed serisi, tarihi olaylarla kurgusal bir hikaye içinde birleştiren ve oyunculara nefes kesici bir deneyim sunan bir video oyun serisidir. Bu serinin en ikonik karakterlerinden biri olan Ezio Auditore da Firenze’nin hikayesi, “Assassin’s Creed: Ezio Collection” ile yeniden hayat buluyor. Bu koleksiyon, “Assassin’s Creed II”, “Assassin’s Creed Brotherhood” ve “Assassin’s Creed Revelations” oyunlarını içeriyor.

Ezio Auditore: Bir Suikastçinin Yükselişi

Ezio Auditore da Firenze, İtalya’nın Rönesans döneminde yaşayan bir genç soylu. Ailesine yapılan haksız saldırı sonucunda, Ezio intikam yemini eder ve bir suikastçi olarak yolculuğuna başlar. Oyuncular, Ezio’nun yaşamındaki bu dönüşümü deneyimleyerek onunla birlikte büyüme şansı buluyorlar.

Assassin’s Creed II: Ezio’nun Başlangıcı

“Assassin’s Creed II”, Ezio’nun hikayesine odaklanan ilk oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ezio’nun suikastçi olma sürecini ve Templarlarla olan mücadelesini içeren bu oyun, çeşitli tarihi şehirleri keşfetme imkanı sunuyor. Venedik, Floransa ve Forlì gibi tarihi mekanlar, oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor.

Assassin’s Creed Brotherhood: Kardeşlik ve Mücadele

“Brotherhood”, Ezio’nun hikayesini devam ettiriyor ve oyunculara Roma şehrine sürükleyici bir yolculuk vaat ediyor. Ezio’nun suikastçi kardeşleri ile işbirliği yaparak Templar tehdidine karşı savaşmasını konu alıyor. Ayrıca, oyuncular ilk defa oyun içinde bir suikastçi kardeşliği kurma ve yönetme şansına da sahip oluyorlar.

Assassin’s Creed Revelations: Hikayenin Zirvesi

“Ezio Collection”, hikayenin zirvesini “Revelations” ile taçlandırıyor. Bu oyun, Ezio’nun yaşlanan bir suikastçi olarak İstanbul’a gidip Altair Ibn-La’Ahad’ın izini sürdüğü etkileyici bir final sunuyor. Oyuncular, Ezio’nun yaşamındaki son anlarını ve sırlarını keşfederken duygusal bir yolculuğa çıkıyorlar.

Görsel ve Teknolojik Gelişmeler

“Assassin’s Creed: Ezio Collection”, orijinal oyunları modern konsol ve bilgisayar platformlarına uygun hale getiriyor. Yeniden düzenlenen grafikler ve geliştirilmiş oynanış, oyunculara bu epik hikayeyi daha etkileyici bir şekilde deneyimleme imkanı sunuyor.

Sonuç

“Assassin’s Creed: Ezio Collection”, oyun severlere unutulmaz bir suikastçi hikayesi sunarken aynı zamanda oyun dünyasının tarihine dair zengin bir deneyim vaat ediyor. Ezio Auditore’nin karizmatik karakteri, tarihi mekanlar ve etkileyici hikayesi ile bu koleksiyon, Assassin’s Creed hayranları ve yeni oyuncular için bir zorunluluk haline geliyor. Bu efsanevi seriyi keşfetmek ve Ezio’nun heyecanlı macerasına katılmak için “Assassin’s Creed: Ezio Collection” kaçırılmaması gereken bir fırsat.

 

PROJE YÖNETİCİSİ

HK-47

ÇEVİRMENLER

AnimusProjesi.com

Dosya Düzenleme Programı
David KRAMLA

PROGRAMLAMA
Zafer BAHÇEKAPILI
Herdell ALVES

Ezio collection ps4

Ezio collection ps4

FORGE TOOL
DELUTTO

DOSYA DÜZENLEME
THISROCK

Devamını OkuGizle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478