Blairwitch

Blair Witch PS4 Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Blair Witch PS4 Türkçe Yama

Blair Witch PS4 Türkçe Yama. Blair Witch, Bloober Team tarafından Blair Witch serisi korku filmleri temel alınarak geliştirilen bir hayatta kalma korku video oyunudur.

Blairwitch-1

Blairwitch-1

Blair Witch Oyunu Konusu:

Yıl 1996. Bir genç, Burkittsville/Maryland yakınındaki Black Hills Ormanı’nda kaybolur. Sorunlu geçmişi olan polis memuru Ellis olarak araştırmaya katılıyorsun. Sıradan başlayan soruşturma, kısa sürede korkularınla ve ormana musallat olan gizemli güç Blair Cadısı ile yüzleştiğinde bitmeyen bir kâbusa dönüşüyor…

Blair Witch Blair Cadısı’nın sinematik tecrübesine dayanan birinci şahıs, hikâye bazlı psikolojik bir korku oyunu.

KARANLIĞIN YUTTUĞU BİR İNSANIN HİKÂYESİ
Eleştirmenlerin beğenisini toplamış Layers of Fear’ın yaratıcı akıllarından, Blair Cadısı’nın sinematik tecrübesinden esinlenilerek yaratılan özgün bir hikâyede, korkunun zihni ele geçirmesinin yarattığı etkileri ilk elden deneyimle.

LANETLİ ORMANDA YOLUNU BUL
Yanında sadık köpeğin Bullet ile, hem zamanı hem de mekânı çarpıtan ve değiştiren lanetli bir ormanda yolunu bulmaya çalış.

ONUN LANETİNE KARŞI AKIL SAĞLIĞIN
Blair Cadısı’nın yarattığı korku ve geçmişini yüklenmiş bir adamın bozuk akıl sağlığı ile mücadele et.

Blairwitch-3

Blairwitch-3

PS4 Türkçe Yama Versiyon Bilgisi

Türkçe yamanın patch dosyası, 6.72 ve 7.02 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Türkçe yama sadece duplex sürümü ile uyumludur. 5.05 sürümünde kayıt sorunu yaşandığı için maalesef 5.05 kullanıcıları şimdilik bu yamadan faydalanamayacak.

Sadece ana oyunu indiriniz. Update dosyasını indirmeyiniz. Update dosyasını oyunun üzerine kurarsanız, Türkçe yama otomatik olarak devre dışı kalacaktır. Ps4 sistemde sadece bir update dosyası tutuyor.:) Yama sadece ana oyuna göre düzenlenmiştir.

Blair-Witch-2

Blair-Witch-2

TÜRKÇE ÇEVİRİ
PLUS ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
ALUIGI
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
SINNERCLOWN

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

Blair Witch PS4 Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR