Borderlands-Cover

Borderlands Game of the Year Edition PS4 Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Borderlands Game of the Year Edition PS4 Türkçe Yama

Borderlands PS4 Türkçe Yama ile oyunu Türkçe oynamanın keyfine varın. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Borderlands-3

Borderlands-3

Borderlands Hakkında

İçerik ve geliştirmelerle dolu, her şeyin başlangıcı olan nişancı-yağmacı oyununu keşfedin! Benzersiz RPG yeteneklerine sahip 4 paralı askerden biri olarak sayısız silah kullanın. Vault’un peşinde kanunsuz ve çorak gezegen Pandora’da mücadele edin. Yeni silahlar, görsel yükseltmeler, 4 eklenti ve daha fazlasıyla tek başınıza veya 4 oyunculu bölünmüş ekranda iş birliği modunda oynayın!

Borderlands-1

Borderlands-1

Borderlands PS4 Türkçe Yama Versiyon Bilgisi

Türkçe yama, 5.05., 6.72 ve 7.02 versiyonlarında sorunsuz çalışmaktadır.

Türkçe yama, UP1001-CUSA10455_00-BORDERLANDSHD001-A0100-V0100.pkg dosyasına göre düzenlenmiştir.  Eğer bu ada sahip bir pkg dosyasına sahipseniz, oyunu indirmeyiniz.

Update dosyasını indirmenize gerek yoktur. Çünkü hazırlamış olduğum yamanın içinde update, yani güncelleme dosyası da bulunmaktadır.

Önce oyunu, ardından da güncelleme dosyasına gömülmüş yamayı kurmanız yeterlidir.

pkg dosyasının adı farklıysa, yukarıda yazdığım pkg dosyasının adını kopyalayıp dosyanızı yeniden adlandırın. Ve önce adlandırdığınız pkg dosyasını, ardından da güncelleme dosyasına gömülmüş yamayı kurun. Bunun dışında, duxa’s repackager programını da kullanabilirsiniz. Bu yazdığım yöntemler işe yarar mı bilmiyorum. Ama denemekte fayda vardır.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

Arşiv Dosyasının Şifresi: ÇAĞ

Borderlands Game of the Year Edition PS4 Türkçe Yama BENZER İÇERİKLER
Borderlands Game of the Year Edition PS4 Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR