Twitter Yeni Kısıtlamasını Açıkladı

Twitter Yeni Kısıtlamasını Açıkladı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Twitterhaber Jpg Webp Webp

Popüler sosyal medya platformu Twitter, artık kullanıcılarına günlük DM sınırı getiriyor.

Bu kısıtlamadan kimler etkilenecek?

Popüler sosyal medya platformu Twitter, son zamanlarda getirdiği bir takım kısıtlamalarla gündeme geliyor. Haberlere göre uygulama şimdi yeni bir kısıtlama üzerinde çalışıyor. Twitter, doğrulanmamış kullanıcılar için günlük doğrudan mesaj (DM) sınırı getirecek. İşte detaylar!

Twitter, kullanıcılara günlük DM sınırı getiriyor!

Son zamanlarda yaptığı kısıtlamalarla gündemde yer alan Twitter, bugün yeni bir kısıtlamayla karşımıza çıktı. Ortaya çıkan haberlere göre platform, spam’leri azaltmak için önemli bir adım attı. Bunun için de Twitter hesabı doğrulanmamış kullanıcılar için günlük DM sınırı getirmeye hazırlanıyor.

Twitter Kisitlama

İlgili haber geçtiğimiz günlerde Twitter Destek hesabının yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Twitter açıklamasında spam mesajlarının engellenmesi için söz konusu kısıtlamaya gidildiğini belirtti.

Bununla birlikte açıklamalarda şu ifadeler de vardı: “Doğrulanmamış hesapların gönderebilecekleri DM sayısında günlük sınırlamalar olacak.” Yapılan bu açıklamayla Twitter, kullanıcılarını Twitter Blue’ya abone olmaya davet etti.

Twitter doğrulanmamış hesaplara getirilecek DM kısıtlaması hakkında henüz net bir açıklama yapmış değil. Kullanıcılar doğrulanmış hesaplar üzerinden spam işlemlerinin devam edeceğini belirterek yapılan çalışmayı olumsuz olarak değerlendirdiler.

Sizler Twitter’ın son günlerde yapmış olduğu sınırlamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Twitter Yeni Kısıtlamasını Açıkladı YAPILAN YORUMLAR