e
sv

Twitter Yeni Kısıtlamasını Açıkladı

Türkçe Yama Arşivi - TwitterHaber jpg webp webp 1
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Popüler sosyal medya platformu Twitter, artık kullanıcılarına günlük DM sınırı getiriyor.

Bu kısıtlamadan kimler etkilenecek?

Popüler sosyal medya platformu Twitter, son zamanlarda getirdiği bir takım kısıtlamalarla gündeme geliyor. Haberlere göre uygulama şimdi yeni bir kısıtlama üzerinde çalışıyor. Twitter, doğrulanmamış kullanıcılar için günlük doğrudan mesaj (DM) sınırı getirecek. İşte detaylar!

Twitter, kullanıcılara günlük DM sınırı getiriyor!

Son zamanlarda yaptığı kısıtlamalarla gündemde yer alan Twitter, bugün yeni bir kısıtlamayla karşımıza çıktı. Ortaya çıkan haberlere göre platform, spam’leri azaltmak için önemli bir adım attı. Bunun için de Twitter hesabı doğrulanmamış kullanıcılar için günlük DM sınırı getirmeye hazırlanıyor.

Türkçe Yama Arşivi - Twitter Kisitlama

İlgili haber geçtiğimiz günlerde Twitter Destek hesabının yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Twitter açıklamasında spam mesajlarının engellenmesi için söz konusu kısıtlamaya gidildiğini belirtti.

Bununla birlikte açıklamalarda şu ifadeler de vardı: “Doğrulanmamış hesapların gönderebilecekleri DM sayısında günlük sınırlamalar olacak.” Yapılan bu açıklamayla Twitter, kullanıcılarını Twitter Blue’ya abone olmaya davet etti.

Twitter doğrulanmamış hesaplara getirilecek DM kısıtlaması hakkında henüz net bir açıklama yapmış değil. Kullanıcılar doğrulanmış hesaplar üzerinden spam işlemlerinin devam edeceğini belirterek yapılan çalışmayı olumsuz olarak değerlendirdiler.

Sizler Twitter’ın son günlerde yapmış olduğu sınırlamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir