Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama - Türkçe Yama Arşivi
e
sv
Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama ile konsolda Türkçe oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Türkçe Yamayı kendi sunucularımızdan hızlı, reklamsız ve ücretsiz indirebilirsiniz.
oldblood

Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiTürkçe Oyun Merkezi
 • İşletim Sistemi Playstation 4

Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama ile konsolda Türkçe oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Türkçe Yamayı kendi sunucularımızdan hızlı, reklamsız ve ücretsiz indirebilirsiniz.

Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama

 • İndirdiğiniz türkçe yama dosyasını çıkartın ve Exfat uzantılı harici diskinize atın.
 • Harici diskinizi ps4 konsolunuza takın.
 • Türkçe yama dosyasını: Ayarlar / Debug Settings / Game / Package Installer sekmesine giriş yaparak kurun.
 • İşlem bu kadar. iyi oyunlar.

Wolfenstein The Old Blood Hakkında

Wolfenstein The Old Blood, MachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir 2015 aksiyon-macera birinci şahıs nişancı video oyunudur. Bu oyun, Wolfenstein serisinin bir parçasıdır ve 2014 yapımı Wolfenstein: The New Order’ın bir öncül genişleme paketi olarak karşımıza çıkar. Oyun, 1946 yılında alternatif bir tarihte geçer ve savaş kahramanı William “B.J.” Blazkowicz’in Nazi kompoundlarının yerini keşfetme çabalarını takip eder.

Wolfenstein The Old Blood, iki bölümlü bir hikayeye sahiptir:

 1. Rudi Jäger ve Kurtların Yuvası: BJ Blazkowicz, General Deathshead’in üssünün koordinatlarını çalmak için Castle Wolfenstein’a girmeye çalışırken bir deli hapishane müdürüne karşı mücadele eder.
 2. Helga Von Schabbs’ın Korkunç Sırları: Kahramanımızın koordinat arayışı, gizemli eserleri kazan bir Nazi arkeologunun bulunduğu Wulfburg şehrine götürür. Burada karanlık ve eski bir gücü serbest bırakma tehdidi vardır.

Oyunda, yeni silahlar (örneğin cıvata hareketli tüfek ve el bombası fırlatma Kampfpistole), duvar tırmanma yetenekleri ve yoğun birinci şahıs çatışması gibi özellikler bulunur. Wolfenstein The Old Blood, yoğun ateş çatışmaları, ilgi çekici mekanlar ve gizlilik ile aksiyon arasındaki denge ile öne çıkar. Eleştirmenler genellikle oyunun oynanışını ve atmosferini övdü, ancak hikayeyi eleştirdi.

Devamını OkuGizle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir