Assassins Creed Rogue PS4 Türkçe Yama - Türkçe Yama Arşivi
e
sv
AssassinsCreedRogue-PS4

Assassins Creed Rogue PS4 Türkçe Yama

  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiAnimus Projesi
  • İşletim Sistemi Playstation 4

Assassins Creed Rogue PS4 Türkçe Yama

Assassin’s Creed Rogue PS4 Türkçe Yama.  Türkçe Yama PC versiyonundan düzenlenerek hazırlanmıştır.  Popüler oyun serisinin 20 Mart 2018 tarihinde çıkartılmış olan oyunu. Playstation 4 kullanıcıları bu yama ile Türkçe oynamanın tadını çıkartabilirler. 

AC-roq2

AC-roq2

 

Assassins Creed Rogue PS4 Hakkında

Assassins Creed Rogue: Karanlığın Çağrısında Bir Suikastçının Hikayesi

Assassin’s Creed Rogue, Ubisoft Sofia tarafından geliştirilen ve 2014 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunudur. Bu oyun, Amerika’nın kuzey bölgelerinde geçen bir hikayeye sahiptir ve oyunculara Assassin’s Creed serisinde farklı bir perspektif sunar. PlayStation 4 platformunda oynanamasa da, Assassin’s Creed Rogue, önceki nesil konsollar ve PC için yayınlanmıştır.

Hikaye

Rogue, Amerikan Bağımsızlık Savaşı döneminde geçen bir hikayeyi anlatır. Shay Patrick Cormac isimli suikastçı, Assassin’lerle yollarını ayırır ve Templar örgütüne katılır. Oyuncular, Shay’in gözünden, eski dostlarına karşı savaştığı ve kendi yolunu bulmaya çalıştığı bir yolculuğa çıkar. Hikaye, iki karşıt örgüt arasındaki mücadeleyi ve Shay’in kişisel dönüşümünü anlatır.

Oyun Mekaniği

Rogue, Assassin’s Creed serisinin temel oyun mekaniğini sürdürür: parkur, keşif, dövüş ve gizlilik. Ancak, Rogue’un benzersiz bir özelliği vardır. Karakter, kendi gemisini yönetebilir, denizde keşif yapabilir ve deniz savaşlarına katılabilir. Ayrıca, hava koşulları da oyunu etkiler, dondurucu soğuklarda geminiz buzda sıkışabilir veya fırtınada seyir yapabilirsiniz.

Kuzey Amerika’nın Soğuk Suları

Rogue, Kuzey Amerika’nın soğuk sularını keşfetme fırsatı sunar. Oyuncular, göz alıcı deniz manzaraları, buzlu sular ve keşfedilmemiş adalar arasında seyahat ederler. Oyunun detaylı tasarımı, Amerikan kuzey bölgelerinin zorlu doğasını ve tarihini başarıyla yansıtır.

Eleştiriler ve Başarılar

Assassin’s Creed Rogue, genellikle olumlu eleştiriler almıştır. Oyunun benzersiz hikayesi, karakter gelişimi ve denizcilik öğeleri övgü almıştır. Ayrıca, Amerikan Bağımsızlık Savaşı döneminin çeşitli tarihi figürleri ve olaylarına dokunması da takdir toplamıştır.

Sonuç

Assassin’s Creed Rogue, karanlık bir hikaye, denizcilik öğeleri ve zorlu doğa koşulları ile dolu bir macera sunan bir oyundur. PlayStation 4 kullanıcıları için doğrudan oynanmasa da, Assassin’s Creed serisine farklı bir bakış açısı getiren bu oyun, oyunculara Amerika’nın soğuk sularında unutulmaz bir suikastçı deneyimi yaşatıyor.

 

 

PROJE YÖNETİCİSİ

HK-47

ÇEVİRMENLER

Berkay ŞAHİNOĞLU %27,8
Erkam Ali DÖNMEZ %27,1
Salih GÜNAY %16,9
Yankı DOĞAN %15,2
Onur SAATÇİOĞLU %5,6
Ömer YİĞİT %4,4
Irmak KAVASOĞLU %3

PROGRAMLAMA

AHMET ÇELİK

FORGE TOOL

DELUTTO

AC-Roq

AC-Roq

Devamını OkuGizle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir