Darksides-Cover-Orj

Darksiders PS4 Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Darksiders PS4 Türkçe Yama

Darksiders Playstation 4 oyuncuları için hazırlanmış olan  Türkçe Yama. Türkçe Yamayı sunucularımızdan şifresiz ve tek link olarak indirebilirsiniz. Darksiders, aksiyon-macera, hack & slash türündeki serinin ilk video oyunudur. Serinin ana yaratıcısı olan Vigil Games tarafından geliştirilmiştir.

Ds-W-Cover

Ds-W-Cover

Darksiders Hakkında

Kötülük güçleri tarafından kandırılıp dünyanın sonunu erken getiren Mahşerin ilk Atlısı Savaş, Cennet ile Cehennem arasında savaş çıkararak kutsal yasayı ihlal etmekle suçlanıyor. Bunu izleyen kıyımda şeytani güçler cennet ordularını yenerek Dünya’yı ele geçirmişti.

Kutsal Alazlanmış Konsey’in huzuruna getirilen Savaş, yaptıkları için suçlanıyor ve güçleri elinden alınıyor. Onuru kırılan ve ölümle yüz yüze gelen Savaş’a Dünya’ya dönüp gerçeği arama ve sorumluları cezalandırma fırsatı veriliyor.

İntikam peşindeki Melekler tarafından avlanan Savaş’ın intikam almak ve temize çıkmak için çıktığı bu yolculukta Cehennem kuvvetleriyle mücadele etmesi, avladığı iblislerle gergin ittifaklar kurması ve Dünya’nın harabeye dönmüş kalıntılarında seyahat etmesi gerekiyor.

Yeniden Düzenleme Özellikleri:
– Tüm doku çözünürlükleri ikiye katlandı
– İşleme iyileştirmeleri ve revizyon
– Daha iyi gölge işleme kalitesi
– Son işleme efektleri
– 60 FPS oynanış

Ds-W-3

Ds-W-3

Not: Türkçe yama dosyası, 5.05, 6.72 ve 7.02, yani bütün kırılmış versiyonlarda çalışmaktadır.

Türkçe yamanın patch dosyası, EP4389-CUSA05275_00-DARKSIDERSDEEU01-A0100-V0101.pkg dosyasına göre düzenlenmiştir.

Eğer bu ada sahip bir pkg dosyasına sahipseniz, oyunu indirmeyiniz.

Aynı versiyona, fakat isim olarak farklı bir pkg dosyasına sahipseniz pkg dosyanızı EP4389-CUSA05275_00-DARKSIDERSDEEU01-A0100-V0101.pkg olarak adlandırın ve konsolunuza önce yeniden adlandırdığınız oyunu, ardından da yamayı kurun.

Ds-W-2

Ds-W-2

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
DELUTTO

PS4 PORT VE DÜZENLE

Darksiders PS4 Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR