Call Of Cthulhu PS4 Türkçe Yama - Türkçe Yama Arşivi
e
sv
Türkçe Yama 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre hazırlanmıştır. 7.02 tüm sürümleri çalıştıracak.
Call-of-Cthulhu-PS4-cover

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiQnoops
  • İşletim Sistemi Playstation 4

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama. Focus Home Interactive tarafından dağıtımı yapılan Call of Cthulhu, bildiğiniz üzere H.P. Lovecraft’ın imzasını taşıyor.  Çeviri de dosya boyutu kısıtlaması yüzünden metinler, belgeler ve diğer uzun bilgi dosyaları çeviriye dahil edilmemişti. Yeni bir yöntem ile dosya boyut kısıtlamasını kaldırdığı için bu alanların da çevirisini PS4 çevirisine dahil edildi.

Call of Cthulhu PS4

Call of Cthulhu PS4

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama Hakkında

Hikayede Edward Pierce adındaki bir detektifin rolünü üstleniyoruz. Boston’ın yakınındaki Darkwater Adası’na seyahat eden Pierce’ın amacı, burada bir süre önce ölen kocaman bir ailenin ölümlerinin ardındaki sır perdesini aralamak. Oyun silahlarımızı bolca ateşleyeceğimiz bir aksiyon oyunu olmak yerine daha yavaş tempoda ilerliyor. Komşuları dinleyecek, araştırma yapacak, ipuçları toplayacak, belgeleri okuyacak ve bu sırada akıl sağlığımızla oynayan öğelerden uzak durmaya çalışacağız. Oyunda ilginç bir “akıl sağlığı” sistemi kullanılıyor. Eğer garipliklere fazla maruz kalırsak, karanlık bir köşeden bize göz kırpan ahtapot benzeri yaratığı inatla incelemeye çalışırsak yavaştan delireceğiz ve bu da oyunun sonunun geldiği anlamını taşıyacak.

Call of Cthulhu PS4-2

Call of Cthulhu PS4-2

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama Versiyonu Hakkında

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama nın patch dosyası 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre hazırlanmıştır. 7.02 kullanan arkadaşlarımız zaten bütün yamalardan faydalanacak

 

Devamını OkuGizle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir