Call Of Cthulhu-Cover

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama. Focus Home Interactive tarafından dağıtımı yapılan Call of Cthulhu, bildiğiniz üzere H.P. Lovecraft’ın imzasını taşıyor.  Çeviri de dosya boyutu kısıtlaması yüzünden metinler, belgeler ve diğer uzun bilgi dosyaları çeviriye dahil edilmemişti. Yeni bir yöntem ile dosya boyut kısıtlamasını kaldırdığı için bu alanların da çevirisini PS4 çevirisine dahil edildi.

Call Of Cthulhu Ps4

Call Of Cthulhu Ps4

Call of Cthulhu Hakkında

Hikayede Edward Pierce adındaki bir detektifin rolünü üstleniyoruz. Boston’ın yakınındaki Darkwater Adası’na seyahat eden Pierce’ın amacı, burada bir süre önce ölen kocaman bir ailenin ölümlerinin ardındaki sır perdesini aralamak. Oyun silahlarımızı bolca ateşleyeceğimiz bir aksiyon oyunu olmak yerine daha yavaş tempoda ilerliyor. Komşuları dinleyecek, araştırma yapacak, ipuçları toplayacak, belgeleri okuyacak ve bu sırada akıl sağlığımızla oynayan öğelerden uzak durmaya çalışacağız. Oyunda ilginç bir “akıl sağlığı” sistemi kullanılıyor. Eğer garipliklere fazla maruz kalırsak, karanlık bir köşeden bize göz kırpan ahtapot benzeri yaratığı inatla incelemeye çalışırsak yavaştan delireceğiz ve bu da oyunun sonunun geldiği anlamını taşıyacak.

Call Of Cthulhu Ps4-2

Call Of Cthulhu Ps4-2

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama Versiyonu Hakkında

Türkçe yamanın patch dosyası 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre hazırlanmıştır. 7.02 kullanan arkadaşlarımız zaten bütün yamalardan faydalanacak

 

Call of Cthulhu PS4 Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR