Yandex
e
sv
Camtasia-studio-8-cover

Camtasia Studio 8 Türkçe Yama

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiSERKNX.
  • İşletim Sistemi Windows

Camtasia Studio 8 Türkçe Yama paketi ile Camtasia Studio programını Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Camtasia-studio-8-cover
Camtasia-Studio-8-cover

Camtasia Studio 8 Türkçe Yama

Masaüstü ekranını veya istediğiniz kısmı bir programı video kayıt edebilir, eski kamera kayıtlarınızı bilgisayarınıza yükleyebilir, düzenleyebilir veya efekt verebilirsiniz. TechSmith Camtasia 8 programı sayesinde kayıt ettiğiniz HD 4K 1080P Vb videoları dilediğiniz seçenekte düzenleme imkanına kavuşun ve eğitim ve eğlence amaçlı videolar oluşturabilirsiniz.

Camtasia-3

Profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza imkan tanıyan bu program ile çeşitli video şablonlarını kullanarak daha iyi bir görünüm elde edecek ve video oluşturma işlemlerini hızlandıracaksınız.

Camtasiastudio-2

Oldukça basit, yeni özellik modu olan Camtasia 8 ile dilediğiniz görüntü kalitesinde videolar çekecek ve video hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olacaksınız. Kitleniz ile daha fazla etkileşim sağlamak amacıyla kullanacağınız bu program ile çeşitli temalar üzerinden videolar çekerek ilgi çekici efektlerden faydalanacak ve video düzenleme işlemini oldukça basit hale getireceksiniz.

Camtasiastudio-1

Dilerseniz başka videolar içe aktarıp, var olan efekt klipleri kayıtlara ek olarak video ekleyebilir ve aynı zamanda başka cihazdan içeriğe aktarmış olduğunuz HD videoları da profesyonel kalitede düzenleyebilirsiniz. Doğrudan web kameranızdan ses ve video elde edebilir ve videolarınızı daha iyi hale dönüştürebilirsiniz.

Devamını OkuGizle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478