e
sv

Cyberpunk 2077 Ücretsiz indir

cyberpunk-2077-3
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İlk çıktığından bu yana yaşatmış olduğu hayal kırıklıkları ile adından söz ettiren ancak daha sonra gelen güncellemeler sonucunda en çok sevilen oyunlarından biri hâline gelen Cyberpunk 2077’yle ilgili sevindirici bir gelişme yaşandı.

CD Projekt RED, sosyal medya üzerinden oyunun bedavaya denenebileceğini duyurdu.

Deneme süresi üç gün boyunca geçerli olacak ve bu süre içinde hiçbir ücret talep edilmeyecek. Ancak, deneme sürümünde belirli bir oynama sınırı olacak.

Ayrıca, her platformu kapsamayabilir, bu nedenle kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta bu.

Cyberpunk 2077, Xbox ve PlayStation oyuncuları için 28 Mart ile 1 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak denenebilecek.

Cyberpunk 2077, Xbox ve PlayStation oyuncuları için 28 Mart ile 1 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak indirerek denenebilecek.

Bu deneme süresi boyunca, oyuncular oyunun belirli bir kısmını veya tamamını ücretsiz olarak oynama fırsatına sahip olacaklar.

Ancak, belirli bir oynama sınırı olabilir ve her platformda aynı deneme süresi ve kapsamı geçerli olmayabilir.

Bu fırsatı kaçırmamak için oyuncuların belirtilen tarihler arasında ilgili platformun mağazasından deneme sürümünü indirmeleri gerekecek.

Bu deneme süresi, Cyberpunk 2077’yi merak eden oyuncular için harika bir fırsat olabilir, çünkü oyunun içeriğini ve oynanışını ücretsiz olarak deneyimleme şansı sunacak.

Cyberpunk 2077 Hangi Platformlarda ücretsiz olacak?

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaya baktığımızda oyunun yalnızca Xbox Series X/S ve PlayStation 5 oyuncuları tarafından ücretsiz olacağını görüyoruz. Şuan için PC kullanıcılarına yönelik bir açıklama bulunmuyor. Yani bir değişiklik olmazsa PC kullanıcıları oyuna ücretsiz erişim sağlayamayacak.

Ücretsiz deneme, önümüzdeki hafta sonu boyunca devam edecek. 28 Mart tarihinde başlayacak ve 1 Nisan’da sona erecek. Saatleri ise şu şekilde:

Başlangıç: 28 Mart 2024 18.00’de başlayacak

Bitiş: 1 Nisan 2024 09.59 saatinde ise ücretsiz oynama etkinliği sona erecek.

Cyberpunk 2077 5 Saatlik Oynama Sınırlaması ile geliyor

Deneme sürümü, Cyberpunk 2077’nin ana sürümünü içeriyor. Yani büyük yenilikler getiren 2.0 güncellemesi de dahil önceki tüm güncellemelere sahip versiyon.

Ayrıca yeni metro sistemi, araçlar ve dahasını getiren 2.1 güncellemesini de deneyimlemek mümkün olacak. Ancak Phantom Liberty DLC’si denemede yer almıyor.

PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sahiplerine sunulan denemenin 5 saat oynama sınırlaması olacak. Yani 5 saatten fazla oyunu deneyimleyemeyeceksiniz. Ayrıca PlayStation Plus veya Xbox Game Pass gibi aboneliklere de ihtiyaç yok. Tüm kullanıcılar oyunu deneyebilecek.

Kaynak: https://www.cyberpunk.net/en/news/49954/try-out-cyberpunk-2077-for-free

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir