Yandex
e
sv
Death-roads-tournament-cover

Death Roads Tournament Türkçe Yama

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiPexRy
  • İşletim Sistemi Windows

Death Roads Tournament Türkçe Yama

Death Roads: Tournament geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülmüş, Mad Max havalarında bi yarış kart oyunu. Oyun hakkında genel kritikler bulunduğumuz oyun devrinde oyunu kendi türlerinden ayrı kılan özellikleri ve hızlı temasıyla tabiri caizse “hızlı eğlence tipi” olarak geçtiğimiz dönemdeki eşsiz örneklerin arasına almışlar. Sektöre bu şekilde bir giriş yapınca modlarımızın oyunda bir Türkçe Dil Desteği olmaması sebebiyle hızlı bir şekilde çalışmalarıyla, Death Roads: Tournament Türkçe yama çıkmıştır. Death Roads: Tournament Türkçe yamasının kurulumu aşağıda belirtilmiştir.

Death-roads-tournament-2

Death-roads-tournament-2

Death Roads  Tournament Türkçe Çeviri Projesinde Bilgileri:

⦁ Türkçe Yama içeriği: Death Roads Tournament Türkçe çevirisi, menü, altyazılar, kullanıcı arayüzü bitti. Tutorial’da son güncellemede gelen yarış bilgileri de yeni versiyonla çevrildi.
⦁ Türkçe Yama versiyonu: 1.0.2
⦁ Çıkış Tarihi: 3.04.2023
⦁ Çeviri Ekibi: PexRy
⦁ Kodlama: PexRy

Death-roads-tournament-3

Death-roads-tournament-3

Death Roads Tournament FATAL ERROR 01 Hatası Çözümü:

Varolan yama sürümünde eğer aşağıdaki hatayı alırsanız;
” trying to index a variable which is not an array
at gml_Script_scr_murderlv “

Çözümü yeterince basittir. Death Roads: Tournament’in Steam versiyonundaysanız basitçe oyuna Steam’den sağ tıklayıp özelliklerden oyunu doğrulaya basmanız yeterli olacaktır. Hala aynı hatayı alıyorsanız veya steam harici bir platformdan oynuyorsanız, oyunun kurulu olduğu klasöre girin, açılan dosyalardan data.win dosyasını silin. Oyunu sonraki açışınızda bir indirme yapacak ve sorun düzelecektir.

Yaptım bu sefer de oyundaki yazılar üst üste binmiş gözüküyor ?

Böyle bir durumda oyunun ana dosyalarının bütünlüğü bozulmuştur, oyunu silip tekrar yüklemeniz bunu çözer. Eğer hala sıkıntı yaşıyorsanız, bilgisayarınızın sistem gereksinimleri oyunla uyumlu olmayabilir.

Yama Hakkında:

Çeviri genel ölçüde tamamlanmış olup bazı pürüzlere saiptir. Death Roads: Tournament hala erken erişimde olduğunda Türkçe çeviri yapıldığından beri değişen sayılı cümleler ve ayarlar kısmındaki bir kaç yeni eklenti hala ingilizcedir. Şu an tamamlanmış bir Türkçe Dil Desteği için çalışıyoruz. Yama çeviri oranı büyük ölçüde tamamlanmıştır.

Death Roads Tournament Nasıl Bir Oyun?

Death Roads Tournament, araba savaşlarını kartlarla ve sıra tabanlı oynanışla birleştirebileceğiniz hızlı bir aksiyon sağlıyor. Oyunun içerisinde geleceğinizin tehlikede olduğu bir yarışmaya katılıyorsunuz. Amaç ise en yüksek ödülü almak için yolunuza çıkan herkesi yok etmek. Başarısız olduğunuz taktirde her şeye yeniden başlamak zorunda kaldığınız bir rogue-like oyun aynı zamanda.

Death Road Tournament PC Sistem ve Gereksinim?

Ram: 2 GB ve üstü bellek
HDD: 2 GB
Ekran kartı: 2 GB Vram ve üstü
Windows: (64-Bit) 7,8,10
DX: 11 Sürüm
İşlemci: Intel Core i3 2.5 GHz

Devamını OkuGizle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478