GTA 6 2024 Yılına Yetişmeyebilir - Türkçe Yama Arşivi
e
sv

GTA 6 2024 Yılına Yetişmeyebilir

gta-6-nin-cikis-tarihi-sizdirild
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6 2024 Yılına Yetişmeyebilir

GTA 6 2024 Yılına Yetişmeyebilir

Kısa süre önce resmi olarak doğrulandığı kadarıyla GTA VI (GTA 6) oyunu için resmi fragman Aralık ayı başlarında yayınlanacak.  Oyunun çıkış tarihi için ise pek çok iddia var. Bu iddialarla ilgili bir yenisi daha ortaya atıldı.

Grand Theft Auto VI (GTA 6) için çıkış tarihi henüz açıklanmadı.  Resmi fragman tarihi için ise aralık ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Bir çok farklı kaynak ise GTA 6 için yayın tarihinin erteleneceği konuşuluyor.  Hatta sektörün içinden bazı kişiler, oyunun çıkıştan önce çok büyük bir ihtimalle erteleneceğini ve bundan dolayı da çıkışın 2025’in başına kalacağını düşünüyor. Bazı görüşlere göre ise 2025 ortasını bulacağı iddia ediliyor.

Rockstar Games’in geçmişte son dakikada aldığı bazı erteleme kararları bulunuyor, bu açıdan Grand Theft Auto VI (GTA 6) için 2025 olasılığı oldukça yüksek tahminleri yapılıyor.

Oyun hakkında geçtiğimiz günlerde “Sam Houser” tarafından yapılan açıklama ise eğer kaçırdıysanız şöyle olmuştu: “Önümüzdeki ay Rockstar Games’in 25. Yıldönümü. Oyuncularımızın inanılmaz desteği sayesinde gerçekten tutkuyla bağlı olduğumuz oyunları yaratma fırsatına sahip olduk. Sizler olmadan bunların hiçbiri mümkün olmazdı ve bu yolculuğu bizimle paylaştığınız için hepinize çok minnettarız. Rockstar Games 1998 yılında oyunlarının kültür için diğer eğlence biçimleri kadar önemli hale gelebileceği fikri üzerine kuruldu ve bu evrimin bir parçası olma çabamızla seveceğiniz oyunlar yarattığımızı umuyoruz. Aralık ayı başında, bir sonraki Grand Theft Auto için ilk fragmanı yayınlayacağımızı bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz.”

gta-6-fragman

gta-6-fragman

Grand Theft Auto VI (GTA 6) hakkında Jason Schreier tarafından daha önce de pek çok önemli bilgi vermişti. Şirket içerisindeki çalışma ortamında yapılan önemli değişimlerden ve pandemi nedeniyle geliştirme sürecinin beklenenden daha yavaş ilerlediği aktarılan oyunda, ilk defa oynanabilir latin kökenli bir kadın karakter olacak.

Söylendiği kadarıyla yapımda Bonnie & Clyde efsanesinden esinlenilerek iki farklı ana karakter karşımıza çıkacak. Aralarında bir duygusal bağ olması beklenen kadın ve erkek karakterlerin etrafına kurulan aksiyon dolu senaryo, Miami ve çevresinde işlenecek. Daha önce ortaya atılan iddialarda, yeni oyun diğer sürümlerden farklı olarak zaman içinde genişleyebilir bir yapıda olacak da denilmişti. O zaman oyun dünyası çıkış sonrasında eklenecek yeni haritalar ile gittikçe büyütülecek denilmişti ancak son aşamada bu konuda nasıl bir karara varıldı halen tam olarak netleşmiş değil.

 

 

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto VI (GTA 6) iddialara göre en iyi ihtimalle 2024 sonu yayınlanacağı belirtiliyor. 2025 yılı ilk çeyreği içerisinde de çıkma ihtimali var. Ancak oyunun resmi fragmanının Aralık ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Oyun sevenlerin merakla beklediği fragman için sayılı günler kaldı.

GTA 6 Satış Fiyatı Ne olacak?

Grand Theft Auto VI (GTA 6) piyasaya henüz çıkmadığı ve dolar kurunun artışını da göz önüne aldığımızda bunun için bir fiyat tahmininde bulunmak neredeyse imkansız olsa da bütçeyi fazla zorlayacağını tahmin etmek pek de yanlış olmaz. Eğer öğrenciyseniz ve oyunu satın alma niyetiniz varsa şimdiden hazırlıklı olmakta fayda olacaktır.

 

GTA6-2

GTA6-2

 

GTA 6 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Grand Theft Auto VI (GTA 6) hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi geliştirmeler olmalı?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir