Gta-Vice-City-Kurtlar-Vadisi-Ikon

GTA Vice City Kurtlar Vadisi Modu 2023

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

GTA Vice City Kurtlar Vadisi Modu

GTA Vice City için hazırlanmış olan Kurtlar Vadisi Modu ile oyunu farklı bir atmosferde ve Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Oyunun Vice City’den farkı arabaların ve karakterlerin değişik olmasıdır. Bunun yanı sıra oyun dili de tamamen Türkçedir. Görevler ve oyun içi davranışlarda herhangi değişiklik yoktur. Sadece oyun içindeki davranışlarda Türkçe argolara vs. yer verilmektedir. Bu da oyunu daha samimi ve güzel kılmaktadır. GTA Vice City oyunundaki kodları bu oyun modunda da aynı şekilde kullanabilirsiniz.

GTA Kurtlar Vadisi Sistem Gereksinimleri

GTA Kurtlar Vadisi oyununun sistem gereksinimlerini incelediğimiz zaman pekte performans isteyen bir bilgisayara gerek yoktur. Yani aklınıza bilgisayarım GTA Kurtlar Vadisi indir oyununu kaldırır mı sorusunu getirmenize gerek yoktur.

Oyunun son zamanlarda GTA Kurtlar Vadisi indir şeklinde geliştirilmiş modlarını çıkartanlar olsa da bizim sürüm ilk GTA sürümüdür. GTA Kurtlar Vadisi sistem gereksinimleri de şu şekildedir:

  • 256 mb RAM.
  • Ekran kartı ya da anakart ile oynanabilir.
  • 1.5 gb kadar diskinizde boş alan olması gerekmektedir.

Bu şartları sağlamanız durumunda GTA oyununun Kurtlar Vadisi versiyonunu oynayabilirsiniz. Şu anda günümüzde çoğu bilgisayar bu sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilir durumdadır.

GTA Vice City Kurtlar Vadisi Modu 2023 YAPILAN YORUMLAR