Yandex
e
sv
Just-cause-3

Just Cause 3 Türkçe Yama

 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiGameologçeviri
 • İşletim Sistemi Windows

Just Cause 3 Türkçe Yama

Just Cause 3 Türkçe yama yıllardır gamerların beklediği ama bir türlü hazırlanamayan bir dil paketiydi. Açık dünya oyunlarına yama hazırlamak diğer oyun türlerine yama hazırlamaktan daha meşakkatli. Just Cause 3 de son derece geniş bir açık dünya oyunu. Aksiyonun hiç bitmediği, her görevde patlamaların ve büyük olayların yaşandığı bu oyun ne olursa olsun Just Cause 3 Türkçe yamayı hak ediyordu. Biz de uzun soluklu bir çalışmanın ardından yıllardır beklenen bu müjdeyi veriyoruz. Just Cause 3 Türkçe yama sonunda hazır!

Just_cause_3_turkce_yama_yapma-1024x640

Just_cause_3_turkce_yama_yapma-1024×640

Just Cause 3 Türkçe Yama Ne İçerir ?

Just Cause 3 TR yama ile birazdan bahsedeceğimiz muazzam oyun hikayesini Türkçe oynayabilirsiniz. Just Cause oyunları hikaye bakımından Far Cry serisi ile benzerlik gösteriyor. Just Cause 2’ de kurgusal bir İtalyan adası olan Medici’ de diktatör General Sebastiano Di Ravello’ ya karşı mücadele ediyorduk. Adadaki isyancılara yardım ediyor ve General Sebastiano Di Ravello’ yu devirmeye çalışıyorduk. Fakat Just Cause 2’ de maalesef bu amacımıza ulaşamıyorduk. Just Cause3’ de de aynı mücadeleye devam ediyoruz. Tabi ki de daha gelişmiş grafikler ve yeni oyun mekanikleriyle.
Just Cause 3’ ün hikayesini okuyunca hepinizin aklına Far Cry serisi gelmiştir. Far Cry oynayan takipçilerimiz daha önce oynadıkları bir oyuna bu kadar benzeyen bir oyunu oynamakta tereddüt edebilir. Fakat Just Cause 3’ ün ve Far Cry serisinin tek ortak noktası hikayeleri. Oyun mekanikleri ve oynanış tarzı açısından bu iki seri tamamen farklı. İki oyun arasındaki farkı net bir şekilde görebilmek için Just Cause 3 Türkçe yama paketini muhakkak indirmelisiniz.
Just Cause 3 inanılmaz derecede aksiyon barındırıyor. Just Cause serisinin klasiği olan kanca atma olayı bu oyunla şaha kalkmış. Paraşütle süzülürken aşağıdaki rejim askerlerini tarayabilir alçalıp kancanızı atıp iki ya da daha fazla askeri aynı anda öldürebilirsiniz. Şu ana kadar belki de yüzlerce oyun oynamış pek çoğuna da inceleme yazmışımdır. Ve şunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki hiçbir oyun aksiyon konusunda Just Cause 3’ ün eline su dökemez. Oyundaki her şey Rico ateş edince patlıyor. Bu konu çok fazla eleştiri alsa da oyunun aksiyon oranını tavana çıkarıyor. Paraşütle atlayan, kancasıyla binaların üzerinde Örümcek Adam gibi gezinen ve aynı kancayla tek seferde birden fazla insan öldürebilen bir karakteri yönetmemiz Just Cause 3’ e inanılmaz bir oyun zevki katıyor.
Just Cause 3 oyun optimizasyonu, hikaye anlatımı ve teknik sıkıntılardan dolayı oyuncular tarafından çok eleştirilmişti. Fakat bu, bir oyundan ne beklediğinizle alakalı bir durum. Eğer oynanış zevki ve bol aksiyon arıyorsanız Just Cause 3 Türkçe yamayı da kurup bu oyunu hemen oynamalısınız. İnternetteki eleştirilere kulak asıp Just Cause 3’ ü kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Just-cause-3-turkce-yama-1024x640

Just-cause-3-turkce-yama-1024×640

Just Cause 3 Türkçe Yama

Just Cause 3 Türkçe yama yukarıda da dediğim gibi kolay hazırlanmadı. Açık dünya oyunlarını çevirmek çok vakit alıyor. Oyunun oynanış süresi sadece ana görevlerle 6 saat. 6 saat boyunca da Rico ve diğer karakterler arasında diyaloglar geçiyor. Bütün bu diyaloglar Just Cause 3 TR yama ile Türkçe oluyor.
Ayrıca oyundaki bütün yan görev açıklamaları ve yan karakterlerle olan diyaloglar da Just Cause 3 TR yama dilimize çevriliyor. Son olarak da oyunun ana menüsünü ve bütün alt menüleri Just Cause 3 Türkçe yama indirerek dilimize çevirebilirsiniz.

Just-cause-3

Just-cause-3

 • İşletim Sistemi: Vista SP2 veya Windows 7.1 SP1 veya Windows 8.1
 • İşlemci: Intel Core i5-2500k, 3.3GHz veya AMD Phenom II X6 1075T
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670veya AMD Radeon HD 7870
 • Depolama: 54 GB kullanılabilir alan

 • İşletim Sistemi: Vista SP2 veya Windows 7.1 SP1 veya Windows 8.1
 • İşlemci: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz / AMD FX-8350, 4.0 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 veya AMD R9 290
 • Depolama: 54 GB kullanılabilir alan
Devamını OkuGizle
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478