Nba2K23_Cover

Nba 2K23 Türkçe Yama – MyCareer Full Türkçe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
 • Ana Sayfa
 • Oyun
 • Nba 2K23 Türkçe Yama – MyCareer Full Türkçe

Nba 2K23 Türkçe Yama – MyCareer Full Türkçe

NBA 2K23 Türkçe Yama %100 çeviri oranıyla tamamen ücretsiz olarak indirilebilir durumda. NBA 2K serisini bizden başka çeviren başka ekip bulunmuyor. Bunun sebebi ise 2K oyunlarının dil dosyalarını açmanın çok zor olması. Ayrıca oyun internete bağlı olduğu için de dosyalarda sürekli güncelleme ve değişiklik yapılabiliyor. Bir önceki 2K projemizde NBA 2K20’yi çevirmiştik. O günden bu güne seri yapısal anlamda biraz değişikliğe gitmiş. Dil dosyalarını açmak bizi ekstra zorladı. Neyse geliştirme sürecini anlatarak sizi sıkmayı istemem. Doğrudan NBA 2K23 Türkçe yamanın kurulum kısmına geçelim.

Nba-2K23-Turkce-Yama

Nba-2K23-Turkce-Yama

NBA 2K23 Türkçe Yama Kurulum Detayları:

Türkçe yamayı kurmadan önce 2K launcherinden çıkmış olduğunuza dikkat edin. Alt sekmeden NBA2K23 ile ilgili çalışan herhangi bir şey kalmasın.

Windows Defender’ı geçici olarak devre dışı bırakın. Setup dosyasının düzgün çalışmasını engelliyor.

Yama orjinal sürüm ile test edilmiştir. Steam ve Epik versiyonlarında denedik. Hatasız şekilde çalışmakta.

NBA 2K23’ün dil dosyalarını değiştirmek problemli olduğu için manuel kurulum yapmanızı önermeyiz. Kurulumun düzgün gerçekleşmesi için özel bir launcher hazırladık. Launcher yardımıyla yama kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Oyun sürümünün güncel olup olmadığını launcherin sol altında yer alan versiyon bilgisinden kontrol edebilirsiniz.

Yama yapımında özellikle MyCareer moduna odaklandık. Oyuncu yetenekleri, sözleşmeler, röportaj gibi bölümleri özenerek Türkçe’ye çevirdik. Oyunu oynarken kendinizi gerçek bir NBA oyuncusu gibi hissedeceksiniz.

1.0.1 güncellemesi ile bazı bug fixler yaptık ve çeviri hatalarını düzelttik. Yamanın 1.0.0 sürümünü yayına sokmamıştık. Test aşamasındaydı, şu anda güncel sürüm olan 1.0.1 yayında.

Yamayı kurduktan sonra yeni bir karakter ile oyuna başlayın. Eski save’den devam ederseniz crash hatası alabilirsiniz.

Nba-2K23-Mycareer-Turkce

Nba-2K23-Mycareer-Turkce

NBA 2K23 Hakkında İnceleme:

NBA 2K23, 2K Sports’un ünlü basketbol simülasyon serisinin son oyunudur ve 2023 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun, basketbol hayranlarına karışık bir deneyim sunmaktadır. Oyunun içinde bulunan retro modları ve oynanışı keyifli olsa da, MyCareer modundaki kazan-kazan sistemine dayalı ağır mikro ödeme kullanımı oyuncuları rahatsız edecek şekilde dengesizleştiriyor. Sanal para ile yapılması gereken yükseltmeleri oynanış sırasında kazanmak zor olduğundan, mikro ödemelerle avantaj elde eden yüksek dereceli oyuncularla karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. Bu durum, rekabet etmek için gereken zamanı arttırarak sıkıcı bir oyun haline getiriyor. Bununla birlikte, “City Exploration” ve “Jordan Challenge” modları oyunculara bağlayıcı deneyimler sunuyor. MyNBA modu ile oyuncular NBA tarihini keşfetme şansına sahip oluyorlar. Oyun sahasında, daha iyi oyuncu hareketleri, yapay zeka ve adrenalin artışı gibi iyileştirmeler yapılmış olsa da, yapay zeka davranışları hala bazı oyuncular için sinir bozucu olabiliyor. Oyunda olumlu öğeler olmasına rağmen, mikro ödemelere aşırı vurgu, oyuncuların NBA 2K23 deneyimleri konusunda karmaşık duygulara sahip olmalarına neden oluyor.

Yine de her şeye rağmen MyCareer moduna eklenen müzikler, hikaye ve ikonik figürler gerçek bir basketbolcu gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Online kısmında para harcamadan gelişmek zor olsa bile yine de 2K serisinin muadili bulunmadığı için basketbol severler NBA 2K23’ü tercih edeceklerdir.

Nba 2K23 Sistem Gereksinimleri:

Minumum

 • İşlemci: AMD FX-4100 @ 3.60 GHz ya da Intel Core i3-2100 @ 3.10 GHz
 • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 7770 1 GB ya da Nvidia Geforce GT 450 1 GB
 • RAM: 4 GB
 • Depolama: 110 GB
 • DirectX: 11 Sürümü
 • Ses Kartı: Directx 9.0x
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8.1 64 bit, Windows 10 64 bit

Önerilen

 • İşlemci: AMD FX-8370@ 3.40 GHz ya da Intel Core i5-4430 @ 3 GHz
 • Ekran Kartı: ATI Radeon R9 270 2 GB ya da Nvidia Geforce GTX 770 2 GB
 • RAM: 8 GB
 • Depolama: 110 GB
 • DirectX: 11 Sürümü
 • Ses Kartı: Directx 9.0x
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8.1 64 bit, Windows 10 64 bit
Nba 2K23 Türkçe Yama – MyCareer Full Türkçe BENZER İÇERİKLER
Nba 2K23 Türkçe Yama – MyCareer Full Türkçe YAPILAN YORUMLAR