Pro Evolution Soccer PES 2021 Türkçe Spiker - Türkçe Yama Arşivi
e
sv
PES2021

Pro Evolution Soccer PES 2021 Türkçe Spiker

emerev Tüm Yazılarını Gör

3016 Kez İndirildi

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiBilinmiyor
  • İşletim Sistemi Windows

Pro Evolution Soccer PES 2021 Türkçe Spiker

Pro Evolution Soccer 2021 için hazırlanmış olan Türkçe Spiker yaması. Pes 2021 bildiğiniz gibi Türkçe dil desteği ile çıktı. Ve bir çok dil ile desteği sundu ancak Türkçe Spiker desteği sunmadı.

Şimdiye kadar en iyi oranda tamamlanmış olan Pes 2021 Türkçe Spiker dosyası ile artık oyunu Türkçe seslendirmeler ile oynayarak oyundaki maç hissiyatınızı ikiye katlayacaksınız diye düşünüyorum.

Not 1: Oyunda ki spiker sesi tamamen Türkçe dir ve maç anlatımı Türkçe seslendirme ile yapılmaktadır. Yani oyun spikerimiz Türk’tür ve bütün anları konuşarak anlatmaktadır ek olarak yanında da yan spiker dediğimiz ara konuşmalara dahil olan başka bir Türk yorumcu vardır.

Not 2: Bazı arkadaşlar efsane ol kariyerinde Türkçe isimler nerede diye sormuş isimlerin hepsi “Z” harfinin içindedir ve bütün Türkçe isimler bulunmaktadır. Adınızı spiker bağıra bağıra haykıracaktır.

 

PES2021
PES2021

Pro Evolution Soccer PES 2021 Türkçe Spiker Hakkında

Türkçe spiker pes 2021 oyununda ki futbolcu isimlerini Türkçe okur arıca oyuna Türkçe bütün isimleri ekler ve oyunda Pes 2021 efsane ol kariyeri oynuyorsanız oyun içinde sürekli adınızı duyabilirsiniz.

Pes 2021 Türkçe Spiker kurulumu

Türkçe Spiker eklentisini kurmak için herhangi bir programa ihtiyacınız yoktur sitemizden indirdiğiniz yama dosyasının içinde ki iki adet dosyayı arşivin dışına çıkartınız.

  • Oyunumuzun kurulu olduğu yerdeki DATA klasörünün içine atınız.
  • Data klasörü yolu : Steam/steamapps/efootballPes2021/Data/
  • Dosyayı aktarırken hedefteki dosyayı değiştir sorusuna evet diyerek onaylayın.
  • Sonrasında pes 2021 oyununa giriş yapınız ve düzenle menüsünden ” Sistem Ayarları ” sekmesine tıklayın.
  • Sonrasında ” Anlatım Dili ” sekmesine tıkladıktan sonra ” Türkçe ” butonuna basarak kurulumu tamamlamış olacaksınız.

Pes 2021 Spiker

Gerek oynayış gerekse grafik olsun en gelişmiş sürümü. Gerçekten oynayış hassasiyeti mükemmel ve çok gerçekçi ayrıca da zor bir futbol oyunu.

Özellikle kariyer modunda oynuyorsanız ve oyun ayarları normal derecenin üstündeyse oynayış zor olsa da o kadar da zevkli oluyor.

Çok zevk alarak oynuyorum özellikle efsane ol modlarına bayılıyorum oyunda ayrıca Türkçe dil desteğinin olması ve Türk takımlarının olması da ayrıca güzel.

Oyunda ki tek eksik nokta gol attıktan sonraki sevinçleri biraz daha iyi yaparlardı bunun dışında maç başlangıcında ki video görsel daha güzel olabilirdi.

Yani Fifa kadar üzerine düşülmemiş ama yine de zevk alarak oynuyorum çoğu şey en hassas şekilde düşünülmüş.

Son olarak eksik bulduğum şey ise oyuncu oluştururken kısıtlı verilerden oluşturmak durumunda kalmak yani veriler ve görsellere ekleme yapılabilir. Çünkü pes oyuncusu sınırsız bir hayal gücüne sahip karakter ortaya koymak istiyor.

Devamını OkuGizle
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir