Return_Of_The_Obra_Dinn_Logo

Return of the Obra Dinn Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Return of the Obra Dinn Türkçe Yama

Oyun, oyuncunun Doğu Hindistan Şirketi için sigorta müfettişi rolünü üstlenmesiyle 1807’de geçiyor . Beş yıldır kayıp olan bir ticaret gemisi olan Obra Dinn , içinde canlı kimse olmadan İngiltere kıyılarında yeniden ortaya çıktı. Oyuncu, bir değerlendirme yapmak, yolculuk olaylarını yeniden yapılandırmak ve gemideki altmış ruhun tamamının kaderini belirlemek, ölenler için bir ölüm nedeni veya yaşadığı varsayılanlar için olası bir mevcut konum sağlamak için hayalet gemiye gönderilir . Soruşturma, kullanıcısını bulunan herhangi bir cesedin ölüm anına götürebilen bir cep saati olan “Memento Mortem” kullanılarak gerçekleştirilir. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan oyun ,İlk Macintosh bilgisayarlardaki oyunlardan ilham alan “1-bit” tek renkli grafik stili.

Çeviri Hakkında

Oyun çevirisinin Transilate tarafından yapıldığı ancak önyargılı davranılmaması gerektiği üretici tarafından belirtiliyor.

Uyumlu Sürüm: V1.2.122
İki farklı versiyonda da deneme yaptım dil dosyasında değişiklik yok.
Daha sonraki ve daha önceki versiyonlarda da çalışacağını düşünüyorum.

Kurulum:

Yedek almayı unutmayın.
Türkçe Yama içerisinden çıkan dosyayı
ObraDinn_Data\StreamingAssets dizinine atın
var olan dosya ile değiştirilmesini onaylayın

Çeviri hakkındaki düşüncelerinizi bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz. Sizce Transilate kullanılarak yapılan çevirilerin kalitesi yeterli mi?

Return of the Obra Dinn Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR