Turkticaret.net Sorunu - Türkçe Yama Arşivi
e
sv

Turkticaret.net Sorunu

55ea3896f018fbb8f8723682-572x322
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Turkticaret.net Sorunu Yaşadık

Sizlere ücretsiz, şifresiz, tek link ve kendi sunucularımızdan hızlı bir şekilde indirme yapabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak elimizde olmayan bazı sorunlar yaşadık. Bu süreç içinde bir kaç gün bazı dosyalara ulaşım sorunu yaşadığınızın farkındayız. Şuanda hepsi düzeltildi.

Turkticaret.net adresinden almış olduğumuz hizmette yanıltıcı reklamlar ile kandırıldık. Siz siz olun Turkticaret.net adresinden hizmet alırken lütfen sözleşmeyi detaylı bir şekilde okuyarak hızla oradan uzaklaşın.

Download-cover

Ne sorunu yaşadık?

Sınırsız olduğunu belirtmiş oldukları hizmette dosya boyutları vb. bahaneler üzerinden bir takım zorluklar çıkartmak suretiyle vereceklerini vadettikleri hizmeti sunmadılar.  Sınırsız olarak pazarladıkları halde güven dahilinde okumaya gerek duymadığımız sözleşmeye pek çok sınırlandırma eklemişler ve bunun üzerinden tehditte bulundular.

Sonuç olarak eklemiş olduğumuz Türkçe Yamaları silmek ile tehdit ettikleri için farklı bir sunucuya geçiş işlemleri başlattık. Bu süreçte yanımızda olan ve bizlere desteğini esirgemeyen JRodix.com İnternet Hizmetlerine  teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sizlere kendi sunucularımızdan yüksek hızlar sunmak için şimdilik sadece Playstation kategorisi haricinde şifresiz, ücretsiz, tek link ve yüksek hız ile hizmet sunmaya devam edeceğiz. İlerleyen süreçlerde ise desteklerinizle playstation kategorisinde de aynı hizmeti sunmaya çalışacağız.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478

Bu da ilginizi çekebilir