Turkticaret.net Sorunu

Turkticaret.net Sorunu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Download-Cover

Turkticaret.net Sorunu Yaşadık

Sizlere ücretsiz, şifresiz, tek link ve kendi sunucularımızdan hızlı bir şekilde indirme yapabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak elimizde olmayan bazı sorunlar yaşadık. Bu süreç içinde bir kaç gün bazı dosyalara ulaşım sorunu yaşadığınızın farkındayız. Şuanda hepsi düzeltildi.

Turkticaret.net adresinden almış olduğumuz hizmette yanıltıcı reklamlar ile kandırıldık. Siz siz olun Turkticaret.net adresinden hizmet alırken lütfen sözleşmeyi detaylı bir şekilde okuyarak hızla oradan uzaklaşın.

Download-Cover

Ne sorunu yaşadık?

Sınırsız olduğunu belirtmiş oldukları hizmette dosya boyutları vb. bahaneler üzerinden bir takım zorluklar çıkartmak suretiyle vereceklerini vadettikleri hizmeti sunmadılar.  Sınırsız olarak pazarladıkları halde güven dahilinde okumaya gerek duymadığımız sözleşmeye pek çok sınırlandırma eklemişler ve bunun üzerinden tehditte bulundular.

Sonuç olarak eklemiş olduğumuz Türkçe Yamaları silmek ile tehdit ettikleri için farklı bir sunucuya geçiş işlemleri başlattık. Bu süreçte yanımızda olan ve bizlere desteğini esirgemeyen JRodix.com İnternet Hizmetlerine  teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sizlere kendi sunucularımızdan yüksek hızlar sunmak için şimdilik sadece Playstation kategorisi haricinde şifresiz, ücretsiz, tek link ve yüksek hız ile hizmet sunmaya devam edeceğiz. İlerleyen süreçlerde ise desteklerinizle playstation kategorisinde de aynı hizmeti sunmaya çalışacağız.

 

 

Turkticaret.net Sorunu YAPILAN YORUMLAR