Back To The Future-Cover

Back to the Future – The Game PS4 Türkçe Yama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)

Back to the Future – The Game PS4 Türkçe Yama

Back to the Future – The Game PS4 Türkçe Yama. 5 sezondan oluşan bu efsanevi oyunu bu yama ile artık Türkçe dilimizde PS4 sistemimizde de oynayabileceğiz. PC için yapılmış olan Türkçe Yama dosyasındaki metinler satır satır PS4 için hazırlanan bu Türkçe Yama içerisine aktarılmıştır.

Backtofuture-3

Backtofuture-3

Back to the Future – The Game PS4 Hakkında

Marty McFly ve Doctor Emmett Brown… Deli, çatlak bir bilim adamı olan Dr. Brown, en sonunda büyük hayalini gerçekleştirir ve bir zaman makinesi yapmayı başarır… Hem de bir araba olarak, efsanevi DeLorean DMC-12… Hikayeye daha sonra Marty adlı genç adam katılır. Bu ikilinin delice maceraları sırası ile 1985, 1989 ve 1990 yıllarında vizyona girer ve 80’lerde doğmuş her çocuğun hayal dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır.

Hem eğlenceli, hem duygusal, hem çok sayıda ince espiri barındıran üçleme, hem Michael J. Fox (Marty) hem de Christopher Lloyd (Dr. Brown) gibi iki muhteşem oyuncuyu da bünyesinde taşır. Marty McFly ve Doctor Emmett Brown… Ve şimdi, uzun yıllar geçtikten sonra çocukluğumuzun favori karakterlerinden olan Dr. Brown ve Marty McFly bizim için oyun olarak geri döndü.

Backtofuture-2

Backtofuture-2

Back to the Future – The Game PS4 Türkçe Yama Versiyon Bilgisi

Back to the Future – The Game [CUSA02924] [1.01].pkg isimli CUSA02924 – USA sürüme sahipseniz, oyunu tekrardan indirmenize gerek yoktur. Türkçe yama aynı zamanda oyunun 1.01 yamasını da içerir ve 5.05, 6.72, 7.02 ve 7.55 versiyon konsollarda sorunsuz çalışmaktadır.

Türkçe yama, Back to the Future – The Game [CUSA02924] [1.01].pkg dosyasına göre düzenlenmiştir.

Eğer bu ada sahip bir pkg dosyasına sahipseniz, oyunu indirmeyiniz.

Backtofuture-4

Backtofuture-4

Aynı versiyona, fakat isim olarak farklı bir pkg dosyasına sahipseniz, pkg dosyanızı Back to the Future – The Game [CUSA02924] [1.01].pkg olarak adlandırın ve önce yeniden adlandırdığınız oyunu, ardından da Türkçe yamayı kurunuz.

Bunun dışında, aynı versiyona, fakat isim olarak farklı bir pkg dosyasına sahipseniz, duxa’s repackager programını da kullanabilirsiniz. Bu program da, sizde bulunan oyuna göre yamayı yeniden düzenlemeye yarıyor. Youtube’dan nasıl yapıldığına dair öğretici videolarını izleyebilirsiniz. Tabii önce programı indirmeniz gerekiyor. Google’dan aratıp programı bulabilirsiniz.

Bu yazdığım yöntemler işe yarar mı bilmiyorum. Ama denemenizde fayda var diye düşünüyorum.

Back to the Future – The Game PS4 Türkçe Yama BENZER İÇERİKLER
Back to the Future – The Game PS4 Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR