Yandex
e
sv

Dune 3 Resmen Geliyor

Dune-3-resmen-onaylandi
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Frank Herbert’in klasik bilim kurgu serisi Dune, Dennis Villeneuve’un yönettiği filmlerle beyaz perdeye başarıyla uyarlandı. Serinin ikinci filmi, geçtiğimiz ayın başında vizyona girdi ve hem gişede büyük bir başarı yakaladı hem de eleştirmenlerden tam not aldı, yılın en iyi filmlerinden biri olarak kabul edildi.

Bu başarının ardından yeni bir Dune filmi bekleniyordu ve sonunda beklenen haber geldi: Legendary, Dune üçlemesinin üçüncü filmi için yeşil ışığı yaktı.

Üçüncü filmin adı için “Dune Messiah” olacağı düşünülüyor.

İlk olarak Variety tarafından duyurulan habere göre, yönetmen Denis Villeneuve, üçüncü filmi geliştirmek için Legendary ile çalışmalara başladı. Ayrıca ünlü sinemacının aynı şirketle “Nuclear War A Scenario” adlı nükleer savaş temalı bir film de çekeceği duyuruldu. Ancak bu filmin Dune 3’ten önce mi yoksa sonra mı geleceği henüz belirsiz.

Dune 3 Hakkında Henüz Fazla Bilgi Yok

Dune 3 hakkında şimdilik pek fazla detay yok, ancak Villeneuve daha önceki açıklamalarında serinin bir sonraki kitabı olan “Dune Messiah”ı uyarlamak istediğini belirtmişti. Bu üçüncü film, üçlemeyi tamamlayacak ve Paul Atreides’in hikayesini sonlandıracak gibi görünüyor.

Dune Part 2, bu yılın şimdiye kadarki en başarılı filmi olma unvanını taşıyor. Mart başında vizyona girdikten sonra büyük bir başarı yakalayan film, dünya genelinde 631 milyon dolar hasılat elde etti 

Dune Awakening Oyunundan İlk Oynanış Fragmanı Geldi [Video]

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478