Yandex
e
sv

GTA 6 Fragmanı Yayınlandı

Gta-4-turkceyama
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gta6-covers

 

GTA 6 Fragmanı Yayınlandı

GTA 6 Fragmanı Yayınlandı.

Rockstar Games yıllar süren bekleyişin ardından ilk GTA 6 fragmanını yayınlandı. Sızıntılarla başa çıkmakta zorlanan firmanın beklenen saatten önce fragmanı yayınlaması dikkat çekti.

Sızıntı gece saatlerinde şuanda kapatılmış olan bir X hesabından resmi GTA 6 fragmanı yayınlanmıştı. Rockstar Games ‘i ciddi anlamda bezdirmiş olan bu durum karşısında firma fragmanı daha erken saatlerde yayınlama kararı aldı.

Resmi X hesabından “Fragmanımız sızdırıldı, lütfen gerçeğini YouTube’dan izleyin” paylaşımı ile yayınladığı video kısa sürede 10 milyondan fazla izlenme oranına ulaştı. Ayrıca GTA 6 fragmanının yayınlanması ile birlikte fragmanda kullanılan şarkı en çok dinlenen şarkılar arasına girdi.

 

 

İlk GTA 6 fragmanı ile birlikte yıllardır süren sızıntılar da doğrulanmış oldu. Yeni oyun ile bir kez daha Vice City plajlarına geri dönüş yapıyoruz. Ayrıca GTA serisinde ilk kez bir kadın ana karakter yer alacağı uzun zamandır konuşuluyordu, kesinleşmiş oldu. Karakterin ismi ise Lucia olacak. Anladığımız kadarıyla oyunun hikayesinde hapisten yeni çıkan Lucia’nın erkek arkadaşıyla birlikte yapacağı soygunlara ve dahasına eşlik edeceğiz.

Fragmanda en çok dikkatimizi çeken detaylardan biri de şehrin, neredeyse hiçbir açık dünya oyununda göremediğimiz kadar canlı olması. Plajlar, caddeler, kafeler ve hatta malum kulüpler gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar kalabalık ve NPC’ler bu kalabalığı oluşturmak için yalnızca boş boş oturmuyor ya da amaçsızca yürümüyorlar; dans ediyor, konuşuyor, adeta yaşıyorlar. Adeta…

Fragmanın hemen sonunda görebildiğiniz gibi GTA 6, 2025 yılında oyunseverlerle buluşacak. Bu da neye inanıp neye inanmayacağımızı bilemediğimiz yüzlerce sızıntı ve söylentinin daha 1 yıl boyunca karşımıza çıkacağı anlamına geliyor. Sahi, GTA 6 hangi platformlarda çıkış yapacak?

Rockstar Games’in fragmanının hemen ardından paylaştığı basın açıklamasına göre GTA 6, ilk olarak PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. PC’ler için ise çıkış tarihini henüz bilmiyoruz.

 

Gta 6 fragmanı yayınlandı 7

 

GTA 6 Fragmanında Kullanılan Şarkı En Çok Dinlenenler Arasına Girdi!

Rockstar GamesGTA 6‘nın tanıtım fragmanını 5 Aralık‘ta YouTube üzerinde yayınladı. On milyonlarca kez izlenen video, Guinness Rekorlar Kitabı’na bile girdi. Bununla beraber bu videoda kullanılan şarkı da çok dinlenmeye başladı.

Aktarılan bilgilere göre GTA 6 fragmanında kullanılan, 2017 yılında hayata gözlerini yuman Tom Petty tarafından söylenen “Love Is A Long Road” adlı şarkı, video yayınlandıktan sonra sonra dijital müzik servisi Spotify‘da önceki haftaya göre yüzde 36 bin 979 daha fazla dinlendi. Böylelikle en çok çalınan parçalar listesine adını yazdırmayı başardı. Söz konusu şarkının YouTube platformundaki dinlenme sayısının da arttığı görülüyor.

 

 

GTA 6, YouTube’u fethetti

Bunun yanı sıra GTA 6 fragmanı, ilk 24 saatte en çok izlenme rekoru da kırdı. Geçtiğimiz günlerde çıkan bir habere göre video, yayınlanmasının ardından daha 24 saat bile geçmeden 70 milyondan fazla izlendi.

Bu rekoru daha önce ABD’li YouTuber MrBeast59.4 milyon izlenmeye sahip “7 Days Stranded At Sea” (“7 Gün Denizde Mahsur Kaldık”) videosu ile elinde tutuyordu. Ünlü YouTuber da X (Twitter) hesabı üzerinden bunu paylaştı.

Rockstar Games‘in GTA 6 için çıkış yılı olan 2025’e kadar yayınlanacak olan diğer fragmanlar için ise yeni sızıntıların olup olmayacağı merak konusu.

 

Gta6-2

 

GTA 6 fragmanı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fragman beklentilerinizi karşıladı mı?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478