Yandex
e
sv

X Beta Sürümü Android için Yayınlandı X10.0.0

Twitterhaber-jpg-webp-webp
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

X Beta Sürümü Android için Yayınlandı.

Elon Musk’ın yeni projesi olan X ile mesajlaşma, ses, video, ödemeler/bankacılık işlemleri tek bir ortak platform altında toplanıyor. Musk’ın Twitter’ın adını X yapmasına olan tepkiler sürerken firmadan yeni atılımlar geldi. Android için X uygulamasının Beta versiyonu çıkartıldı.

X Android Beta Sürümü Yayında.

Twitter BETA kullanımına katılan kullanıcılar için X uygulamasının 10.0.0.0beta.0 sürümü kullanıma sunuldu. Twitter’daki mavi kuş simgesi, bazı bildirimler için durum çubuğu simgesi olarak da kullanılan siyah zemin üzerine beyaz X ile değiştirildi.

X arayüz

X arayüz

İsmi Henüz Twitter Beta.

Android uygulaması hala “Twitter Beta” olarak adlandırılıyor. Ancak Dylan Roussel’imiz tarafından APK’da yapılan bir inceleme, daha sonra bu değişiklik kararlı hale geldiğinde başlatıcı adının “X” olacağını ortaya koydu.

Uygulamanın içinde, Ana sayfa akışının uygulama çubuğunda Twitter’ın eski simgesi yerine X görünüyor. Bununla birlikte Twitter Blue, yalnızca “Blue” olarak yeniden adlandırıldı. X’in Dinamik Renk temanızı benimseyen bir simgeye sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Uygulamanın paket adının halen com.twitter.android olduğunu belirtelim. Yeni bir uygulama ve listeleme gerekeceği için bunun değişmesi pek olası görünmüyor, çünkü geliştiriciler genellikle geçişten bağımsız olarak insanları yeni bir şey indirmeye zorlamaktan kaçınır.

Twitter CEO’su Linda YaccarinoX platformunu “her şeyin uygulaması” olarak tanımlıyor. Platformun yapay zeka destekli özelliklere de sahip olacağı belirtiliyor.

Siz Elon Musk’ın yapmış olduğu değişiklikler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu dönüşüm için yeterince hazır mı?

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478