Yandex
e
sv

Epic Games 914 TL Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic-games-572x322
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games 914 TL Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games 914 TL Oyunu Bedava Veriyor. Epic Games İndirimi 05.10.2023 saat 18:00’da bitiyor. Bitmeden kütüphanenize ekleyin.

Steam ile girdiği rekabette yerini sağlamlaştırmak için her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla adından söz ettiren Epic Games şimdi de toplam değeri 914 TL olan iki adet oyunu, oyun sevenlerle ücretsiz olarak buluşturuyor.

Oyunun Steam fiyatı 308 TL, Epic Games fiyatı ise 754 TL olarak belirlenmiş. 5 Ekim 2023 tarihine kadar Epic Games’den ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

 

Soulstice

Soulstice

 

Soulstice ücretsiz indirebilirsiniz

20 Ekim 2020 de Reply Game Studios tarafından yayınlanmış olan fantastik bir dünyada geçen bu yüksek tempolu ve aksiyon dolu yetişkinliğe adım atma hikâyesinde azılı rakiplere ve baş düşmanlara karşı nefes kesici mücadeleler verirken gizemli sırlarla dolup taşan karanlık bir dünyayı keşfedebilir, farklı savaş sistemlerinde uzmanlaşabilir ve iki kız kardeşin ikili güçlerine hâkim olabilirsin. Reply Game Studios tarafından yapılmış olan bu oyun macera, rol yapma türünde. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyerek istediğiniz zaman oynayabilmeniz için hemen Epic Games‘i ziyaret edin.

Model builder

Model builder

 

 

Model Builder ücretsiz indirebilirsiniz

İkinci oyun ise 2023 yılında yayınlanan Model Builder adında Maket modeller yapma oyunu. Moonlit tarafından geliştirilerek yayınlanan bu oyun da oyuncular kendi modellerini oluşturarak keyifli zamanlar geçirebiliyor.

Model Builder oyununu Epic Games üzerinden 5 Ekim tarifine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 5 Ekim’e kadar kütüphanenize ekleyemediyseniz oyunu 160 TL ile satın alabilirsiniz.

Epic Games tarafından yayınlanan ücretsiz oyunlar hakkında neler düşündüğünüzü bizlere yorumlarda yazabilirsiniz.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478