Yandex
e
sv

Türkçe Yama Market Uygulaması Çıktı

Tym-large
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Türkçe Yama Market ile artık Turkceyama.com cebinizde.

Türkçe Yama Market Nedir?

Türkiye’nin ilk Türkçe Yama Arşivi olarak 2001 yılında çıkmış olduğumuz bu yolculukta yeni büyük bir adım atmanın ve yine bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Türkçe Yama Market uygulamamız ile Türkiye’nin ilk ve tek Türkçe Yama Marketini açtık. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Market uygulamamız ile tüm Türkçe Yamalara ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Sadece Android Türkçe Yamalarına değil sitemizdeki tüm Türkçe Yamalara ulaşabilirsiniz. Bu sayede evinizde internet bağlantınız yavaş ise büyük boyutlu bir Türkçe Yama indirecekseniz hızlı bir internet bağlantısı olan yerde Türkçe Yamayı indirerek eve geldiğinizde bilgisayarınıza yada Playstation’ınıza kurabilirsiniz.

Türkçe Yama Market: Neden Yüklemelisiniz?

 1. Mobil Uygulamalarınızı Türkçeleştirin: Türkçe Yama Market sayesinde, favori mobil uygulamalarınızı veya oyunlarınızı kolayca Türkçeleştirebilirsiniz. Bu, uygulamaların sunduğu özellikleri daha iyi anlamanızı ve kullanmanızı sağlar.
 2. Yeni Çıkan Türkçe Yamalardan Anında Haberdar Olun: Türkçe Yama Market mobil uygulaması aracılığıyla, yeni çıkan Türkçe yamalardan anında haberdar olabilirsiniz. Böylece, favori uygulamalarınızın güncel ve Türkçe versiyonlarını kaçırmazsınız.
 3. Türkçe Yamanızı Ekleyin: Türkçe Yama Market ve turkceyama.com içerisinde bulunmayan sizin Türkçeleştirdiğiniz veya Türkçe Yama Market uygulamamızda bulunmasını istediğiniz Türkçe Yamaları bize gönderebilirsiniz.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478