Yandex
e
sv

Android Türkçe Yama Kategorisi Açıldı

Android-kategorisi-acildi
avatar

emerev

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android Türkçe Yama Kategorisi Açıldı

Mobil oyun ve uygulama deneyimini üst seviyeye taşıma hedefleriyle yeni Android Türkçe Yama kategorimizi açıldı. Artık mobil uygulamalarınız ve oyunlarınız için Türkçe Yamaları da sitemizde bulabileceksiniz. Her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olma gururunu yaşamaya devam ediyoruz. Android uygulamaları için açılan Android Türkçe Yama kategorisine yeni Türkçe Yamalar eklenmeye başladı.

Çok yakında android kullanıcıları için Türkçe Yama Market uygulamamızın da yayına geçeceği müjdesini şimdiden verelim. 

“Turkceyama.com, Türkiye’nin ilk Türkçe Yama Arşivi olarak Android uygulamalarına getirdiği inovasyonlarla kullanıcılara yenilikçi bir deneyim sunarak uygulamalarını ve oyunlarını Türkçeleştirmelerine olanak sunuyor.”

 

Android-kategorisi-acildi

Android-kategorisi-acildi

Neden Android Türkçe Yama Kategorisi Açıldı?

Bilgisayarda, oyun konsollarında olduğu gibi artık pek çok oyunsever için mobil cihazlardan oyun oynamak bir tutku haline geldi. Teknolojilerin gelişmesi ve yaygınlaşması sonucu 7 den 77 ye herkesin telefon bağımlısı olduğu bu zamanda bazı oyun ve uygulamaların hala Türkçe olmadığını görmek bizleri üzmekte.

Mobil teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, Android kullanıcıları günlük hayatta birçok uygulama ile etkileşimde bulunuyor veya oyun oynuyor. Ancak, bazı uygulamaların ve oyunların orijinal dilinde olması, pek çok kullanıcı için ciddi bir sorun. İşte bu noktada, Android uygulamalarını Türkçe’ye çeviren Türkçe Yamalar devreye giriyor.

Android Nedir ve Neden Türkçe Yama Gereklidir?

Android işletim sistemi, mobil cihazlarda geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden popüler bir platformdur. Ancak, birçok uygulama geliştirici tarafından orijinal dilde yayınlanan uygulamalar, dil bilmeyen kullanıcılar için anlamakta zorluk yaratabilir. İşte bu noktada, Türkçe yamalar devreye girerek kullanıcıların uygulamalarla daha rahat etkileşimde bulunmalarını sağlar.

 

Android-haber

Android-haber

 

Andorid Türkçe Yamalarının Avantajları:

 1. Kullanıcı Dostu Deneyim: Türkçe yamalar, kullanıcıların uygulamalarla daha rahat etkileşimde bulunmalarını sağlar ve ingilizce bilmeyen kullanıcılar için dostça bir ortam yaratır.
 2. Türkçeleştirilmiş İçerik: Türkçe yamalar, uygulama içeriğini yerelleştirerek Türk kullanıcılara daha özgün ve anlamlı bir deneyim sunar.

Android_ekran

Android Uygulamasına Türkçe Yama Nasıl Yüklenir?

 1. Türkçe Yama Dosyasını İndirme: İlk adım olarak, uygulama için güvenilir bir kaynak bulduğunuzdan emin olun. Turkceyama.com veya yakında yayına girecek olan Türkçe Yama Market uygulamamızı kullanabilirsiniz.
 2. Uygulamayı Yedekleme: Türkçe Yama eklemeye başlamadan önce, uygulamanın orijinal sürümünü yedekleyin. Bu, herhangi bir olası sorunda geri dönüş yapmanızı sağlar.
 3. Güvenlik: Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamayı hangi siteden indirmiş olursanız olun mutlaka virustotal.com sitesinden taramasını gerçekleştirin. Hatta mümkünse ve telefonunuzun özellikleri el veriyorsa mutlaka bir mobil antivirüs uygulaması kurun. Her zaman önleminizi alın. Gözden kaçabilecek bir dosyanın olası zararlarından korunmuş olursunuz.
 4. Sorumluluk: İndirmiş olduğunuz Türkçe Yamanın kullanım risklerinin sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın.
 5. Türkçe Yama Uygulama: İndirdiğiniz Türkçe Yama  APK dosyasını virüs testinden geçirdikten sonra kurun. Bu işlem genellikle birkaç tıklama ile gerçekleştirilebilir. Eğer OBB dosyası yüklemeniz gerekiyorsa bir dosya yöneticisine yada bilgisayara ihtiyacınız olabilir. İndirdiğiniz APK değil bir arşiv dosyası ise telefonunuza sıkıştırılmış dosya açan ve Winrar uygulamasının Android versiyonu olan “RAR” uygulamasını yükleyebilirsiniz.
 6. Türkçe Yama işlemini Tamamlama: Türkçe Yama kurulum işlemi sırasında uygulamadan çıkmayı unutmayın.  Yükleme tamamlanınca Türkçe Yamayı gözlemleyerek üreticiye olası sorunlar veya tercüme hataları hakkında bilgi verebilirsiniz.
Android-kategorisi

Android-kategorisi

 

Türkçe Yama Android Kategorimiz konusunda sizin fikirleriniz nedir? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478